Zeki Can - WordPress

Aydın’dan Denizli Yönüne Giden Trenler

  Nasıl Yapılır    23 Nisan 2019
Yorum Yok

İzmir’den kalkıp denizli yönüne giden trenler listelenmiştir. Örnek olarak Aydın‘dan Tren 1 saat 10:13 de kalkar sonraki istasyon olan Umurlu‘ya 10:27’de varır. Sonrasında alttaki istasyonlara uğrayarak Nazilli’ye 11:05’de uğrayarak Denizli‘ye 12:27 de ulaşır.

Tren Fiyat Tarifesi

Aydın – Denizli >>> 10 TL

Aydın – Nazilli >>> 7 TL

Tren Saatleri

İSTASYON ADITren1Tren2Tren3Tren4Tren5Tren6
İzmir (Basmane)07:4208:5311:3015:3016:4117:54
Gaziemir08:0109:1311:4915:4917:0118:13
A.Menderes Havaalanı08:0609:1811:5515:5517:0618:19
Menderes08:1109:2212:0016:0017:1018:24
Pancar08:2509:3612:1416:1417:2418:39
Torbalı08:3609:4812:2516:2517:3718:50
Tepeköy08:4209:5312:2916:3117:4118:55
Selçuk09:0910:1712:5316:5518:0519:20
Çamlık09:2210:3013:0617:0818:1819:36
Ortaklar09:4210:4913:2517:2718:3619:57
Germencik09:5211:0313:3517:3818:4620:12
İncirliova10:0211:1413:4517:4918:5820:22
Aydın10:1311:2713:5618:0419:0920:33
Umurlu10:2711:4014:0818:1619:2120:45
Köşk10:3611:5014:1718:2619:3120:54
Sultanhisar10:4612:0114:2818:3619:4121:04
Atça10:5212:0914:3418:4319:4721:10
İsabeyli10:58xx18:49xx
Nazilli11:0512:2214:4518:5919:5821:21
Kuyucak11:1612:3414:5619:1020:0921:32
Pamukören11:2312:4215:0319:1720:1621:39
Horsunlu11:3012:4815:0819:2220:2121:44
Buharkent11:4213:0115:2419:3420:3321:56
Sarayköy11:5713:1815:3919:4920:4822:11
Goncalı12:1613:3715:5820:0821:0722:30
Denizli12:2713:4816:0920:1921:1822:41

Güncelleme Tarihi: 23.04.2019

İzmir’den Aydın Yönüne Giden Tren Saatleri

Tabloda ki trenlerin hepsinin ilk kalkış istasyonu İzmirdir. İzmir’den Aydın yönüne giden 6 adet tren bulunmaktadır. Bu trenler İzmir’den sırasıyla 07:42 , 08:53 , 11:30 , 15:30 , 16:41 , 17:54 saatlerinde kalkıyorlar.

İstasyon AdıTren 1Tren 2Tren 3Tren 4Tren 5Tren 6
İzmir’den Kalkış Saati 07:42 08:53 11:3015:3016:4117:54
Aydın’a Varış Saati10:1311:2713:5618:0419:0920:33

Aydın’dan Denizli Yönüne Giden Tren Saatleri

Tabloda ki trenler Aydın’dan kalkış saatleri ve Denizli’ye varış saatleri verilmiştir. Örnek olarak Tren 1 Aydın Tren Garından 10:13’de kalkar ve Denizliye bu tren 12:27’de varır. Aydın’dan Denizli yönüne her gün 6 adet tren bulunmaktadır. Bu trenler Aydın Tren Garından tabloda ki saatler de kalkış yapıp, tabloda ki saatlerde Denizliye varış yaparlar.

İstasyon AdıTren 1Tren 2Tren 3Tren 4Tren 5Tren 6
Aydın’dan Kalkış Saati 10:13 11:27 13:56 18:04 19:09 20:33
Denizli’ye Varış Saati12:2713:4816:0920:1921:1822:41

Saatler 23.04.2019 tarihi itibari ile güncellenmiştir. Saatlerde değişiklik var ise yorum yaparak tekrar güncellenmesini isteyebilirsiniz.

10 okunma

Etiketler : , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

  Arama Yap

  Arşivler