Zeki Can - WordPress

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir ?

  Nasıl Yapılır    18 Mart 2019
Yorum Yok

İnstagram gibi sosyal ağları katılmak çok kolaydır. Basit adımlar ile kullanıcı kaydını hemen oluşturabilirsiniz. Ama silmek olduğu zaman konu uğraştırır durur seni. Emin misin son kararın mı diye sorular sorular.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra kullanıcı sayısında epey bir artış olan İnstagram sosyal ağı aynı Facebook mantığı ile çalışıyor. Kullanıcılarına hesabı tamamen silmek yerine dondurmak ve sonradan ulaşma imkanı sağlıyor. Bu da sizin İnstagramdan hemen ayrılmayıp sonrasında geri dönüşünüzü kolaylaştıran yöntemlerden biri. Eğer ki İnstagram hesabınızı tamamen silmeye hazır değilseniz İnstagram Hesabınızı Dondurmak sizin için daha doğru bir yoldur. İnstagram Hesabını Nasıl Dondurulur bilmiyorsanız İnstagram Hesap Dondurma adlı yazımı okuyarak kolayda bu işlemi yapabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Silme

İnstagram hesabınızı silmek için web tarayıcıya ihtiyacınız bulunmakta. İnstagramın telefon ve tabletteki uygulaması ile maalesef İnstagram Hesabını Silemiyoruz. O yüzden bilgisayarınızdan ya da telefonunuzun web tarayıcısından İnstagram Hesabınıza giriş yapın.

https://www.instagram.com/

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra en kısa yoldan İnstagram Hesabınızı Silmek için alttaki linke tıklayarak hesabınızı silebilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

 1   İnstagram hesabınıza web tarayınız ile giriş yapın.

 2   İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra “https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/” adresine giriş yapın. Bu adres sizi silme sayfasına yönlendirecektir. Silme sayfasında size neden sildiğinizi soracak. Bu bölüme istediğiniz bir seçeneği seçin. Ben Çok Fazla Reklam var olanı seçtim.

 3   Sonrasında şifrenizi tekrardan girmenizi istiyor. Şifrenizi girin.

 4   Kırmızı renkli butonda yer alan  Hesabı Kalıcı Olarak Sil  butonuna tıklayın.

İnstagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme
İnstagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Eğer ki silmekten emin değilseniz hesabı dondurmak sizin için daha iyi olacaktır. Hesabınızı silmek yerine dondurmak isterseniz İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur adlı yazımı okuyabilirsiniz.

İnstagram Hesabı Silme


Etiketler : , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.