Zeki Can - WordPress

10+ En İyi WordPress Blog Temaları

  Wordpress    3 Haziran 2019
1 Yorum

WordPress içerik yönetim sistemi için tasarlanmış en iyi ücretsiz içerik paylaşım blog temaları burada. Ücretsiz WordPress Blog Temalarını inceleyip indirebilirsiniz. Kaliteli WordPress Temaları, Ücretsiz WordPress Blog Temaları, Telifsiz WordPress blog temalarını indirip ön izleme yapabilirsiniz. 

İçerik paylaşımı yapan siteler için düşünülmüş bu temalar, blogunuz da ki içerikleri daha ön plana çıkarmanız için düşünülmüş bir çok alana sahip. Bu temalar temiz kodlanmış ve hızlı temalardır.

 Dip Not:   Wordpress temaları indirip kurmak için yeterli bilgiye sahip değilseniz WordPress Tema Kurulumu adlı yazımı okuyarak Ücretsiz WordPress temaları kolaylıkla kurabilirsiniz.

WordPress Temalar

2019 yılı için öne çıkan wordpress temaları bir araya getirdim. Birbirinden güzel temalar.

FacePress

WordPress Temalar
WordPress Temaları – FacePress

Kişisel bloglar için vazgeçilmez temaların başında gelir. Facebook tarzı kolay içerik paylaşmak isteyenler için düşünülmüş. Hızlı ve kaliteli temalar arasında Facepress. Açık ve koyu renk seçenekleri, Genişlik seçenekleri, Site de paylaşılan içerik için zaman çizelgesi de bulunmaktadır. Resim paylaşmayı sevenler için galeri görünümü.

İncele İndir

Video News

WordPress Temaları - Video News - Video siteleri için tema
Video News – WordPress Teması

İçerikleri görsel olarak zenginleştiren bloglar için düşünülmüş ve tasarlanmış bir tema. Youtube kırmızısı kullanılmış. İnceleme blogları için harika bir tasarıma sahip. Kategorilere çabuk ulaşım. Hızlı yüklenme. Manşette video alanlarına yer verilmiş. 

Ürün inceleme blogları için her şey var. Denemenizi tavsiye ederim.

Siyah ve kırmızı renk seçenekleri ile inceleyebilirsiniz.

İncele İndir

Foot – WordPress Teması

Foot WordPress Teması
Foot – WordPress Teması

Resim tabanlı bir WordPress teması Kategori alanlarını istediğiniz gibi düzenleme olanağınız var. Sıkıldığınız da çizgi düzenine geri dönebiliyorsunuz. Sidebarlarla uğraşmak istemiyorsanız bu tema tam size göre. 

İncele İndir

I Love It!

I Love It! WordPress Teması
I Love It! – WordPress Teması

Temanın ismi onu seviyorum. 🙂 Sade çok renkli olmayan bir tasarıma sahip. Sloganlı bir manşet alanına sahip. 

Header bölümünde geniş bir arama kutusuna yer verilmiş.

Kullanıcı kaydına imkan tanıyan bu tema sadelik yana tercihini kullananlar için düşünülmüş bir tema.

İncele İndir

Pin – WordPress Teması

Pin WordPress Teması İndir
Pin – WordPress Teması

Daha çok haber sitesini andıran bir tasarıma sahip olsa da kutu tarzı sunumu ile içerikleri ön plana çıkarmayı başarmış bir tema. Manşet kısmı oldukça kullanışlı. Sol sidebar da ise popüler içeriklerinizi gösterebileceğiniz bir alan bulunuyor. 

Kategoriler yerleşimi ile içeriklere kolay ulaşım imkanı ise kullanıcı deneyimini arttırıyor. 

İncele İndir

Uploader – WordPress Teması

Uploader WordPress Teması İndir
Uploader WordPress Teması

Daha çok içerikleri indirme imkanı sunan web siteleri için düşünülmüş. Paylaştığınız içerikleri bir tuşla listeleme ya da kutu ile gösterme imkanı sunuyor. 

Büyük bir manşet alanı ve altında kategori seçme imkanına göre filtreleme alanı yer almış. Bu sayede kullanıcının ulaşmak istediği içeriğe çabuk ulaşma imkanı bulunuyor.

Kullanıcılara kayıt olma imkanını tanınıyor. Kayıtlı kullanıcılar kendi içeriklerini başka kullanıcılar içinde indirme imkanı sağladığı alanlara sahip. 

İçerik paylaşım siteleri için doğru tercih olacak bir tema.

İncele İndir

Aruna – WordPress Teması

Aruna WordPress Teması
Aruna WordPress Teması

Kişisel blogcular için tasarlanmış ve son derece amacına uygun bir tema.

İçeriklerinizi kolay yönetmeniz ve karışık olmayan bir arayüze sahip. Renklerde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

İncele İndir

UpVote WordPress Teması

WordPress Upvote Teması
UpVote WordPress Teması

Reddit tarzı bir şekilde tasarlanmış bu tema. Temiz bir kodlamaya sahip site hızlı bir şekilde yükleniyor. Site ziyaret edenlere kayıt olup etkileşimde bulunmalarına imkan tanıyan bir tema. 

Web sitenizde paylaşılan içerikleri oylayarak yukarı ya da aşağıya yönlendirme imkanları var. Bu sayede beğenilen içerikleriniz hep yukarıda.

İncele İndir

Cube – WordPress Teması

WordPress Teması Cube
Cube – WordPress Teması

Benim bu tarz tasarımlar çok hoşuma gidiyor. Tema adını tasarımında da yansıtmış. Küp şeklinde tasarımlar. Manşet alanında öne çıkan görselleri ya da popüler yazılarınızı gösterme imkanınız var. 

Responsive tasarıma sahip olan bu tema bir çok değişik cihaz da hakkını verecek görünümlere sahip.

İncele İndir

Katla – WordPress Teması

Katla WordPress Teması
Katla WordPress Teması

Temanın kendine özgü editör alanı bulunmakta. İçerikleri bu sayede kolayca girebiliyorsunuz. Kullanıcılar kendilerine özgü profil sayfaları oluşturabiliyorlar.

İncele İndir

Me Gusta! – WordPress Teması

Me Gusta! Ben Gusta WordPress Teması
Me Gusta! – WordPress Teması

Bu tema bana biraz onedio sitesini hatırlattı. Kullanıcıları içerik eklemeleri için sidebar kısmında buton bulunuyor. Kullanıcılar kolayca kendi içeriklerini ekleme imkanına sahip.

Temada değişik bir özellik kullanılmış. Klavye kısayolları. Örneğin klavyeden R tuşuna basınca random (rastgele) bir konu getiriyor ekrana. Sonraki yazıya geçmek için J tuşuna basmanız yeterli.

İncele İndir


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)