Zeki Can - WordPress

Ücretsiz Kedi Evi

  Nasıl Yapılır    18 Aralık 2018
6 Yorum

Soğuk kış aylarında sokakta yaşayan hayvanlar için düşünülmüş harika bir proje keşfettim. Adore mobilya işine yaramayan taşıma ve üretim esnasında zarar gören ürünlerini israf etmeyerek  herkese örnek olabilcek sosyal sorumluluk projesine dönüştürmüş. İyi de yapmış. Milyonlarca kedi evi üretmiş ve bunları ücretsiz dağıtıyor. Sadece tek yapmanız gerek adres bilgilerinizi girmeniz ve kargo ücretini ödemeniz. Kargo ücreti de çok cüzi bir miktar 10 ₺.

Altta verdiğim linkten web sitelerine ulaşım sağlayarak sizde sokakta yaşayan minik dostlara yeni bir ev siparişi verebilirsiniz.

Kedi Evi

Unutmadan kedi eviniz geldikten sonra daha uzun süre dayanması için üst kısmını su geçirmeyen bir malzeme ile kaplayabilirseniz iyi olur.

https://www.adoremobilya.com/kedi-evi

Adore mobilyaya şahsım adıma çok teşekkür ederim. Benim de siparişim geldi. Teşekkürler… ADORE …

Zeki Can

Ürün kurulu gelmiyor. İçinden nasıl kurulacağına dair bir yönerge çıkıyor. Kurulum çok basit. Resimde ki gibi minik kalplere minik bir yuva.

https://zekican.net

Etiketler : , , , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar (6)

 • Hülya Öz Yazar

  Merhaba ücretsiz kedi evi gönderirseniz çok sevinirim.saygılar.

 • Esin MUTLU Yazar

  Merhabalar kedi evi dagitiminiz ne zaman baslayacak p.tesi denmisti fakat ses cikmadi bekliyorum.

  • Zeki Can Yazar

   Merhaba şuan için stoklarda olmadığından başlamadı. Önümüzde ki günlerde 0,10 kuruşa kedi evi dağıtımı başlayacaktır. Verdiğim linkten kedi evinin bulunduğu sayfaya gidebilirsin.

 • Mehtap Taş Yazar

  Sokakta baktığım 20 üzeri kedim için kendi imkanlarımla küçük barınaklar yapıyorum. En azından iki üç tanesinin barınabilmesi için kedi evine talibim. Lütfen bizede gönderin