Zeki Can - WordPress

  Oyun

Playstation Plus Aylık Oyunlar Ne Zaman İndirilir ?

  Oyun    26 Aralık 2018
Yorum Yok

Playstation plus üyelerinin çok iyi bildiği ve beklediği şeylerden biride acaba bu ay hangi oyunlar verilecek. Alacağım oyun verilir mi acaba ücretsiz. Bir açıklansın da ondan sonra oyunu alayım.

Bu sohbetler Playstation severlerin forumlarda Facebook gruplarında en çok konuştuğu konulardır. Şöyle özetliyeyim işin aslını.

PlayStation Plus Üyeliği Nedir?

Şimdi Playstation’un aylık bir aboneliği var. Konsolu alıyosun ama öyle kendi çapında takılmak istiyosan, internet dünyasından kişilerle oyun oynamak istemiyorsan, bu üyeliği satın almak zorunda değilsin. Yok arkadaş ben online oynucam. Arkadaşım kendi evinde ben de kendi evimde online kapışacam diyorsan bu Playstation Plus üyeliğine sahip olmalısın.

Playstation Plus Üyeliği Kaç Paradır ?

Üyelik Sony tarafından üç seçeneğe ayrılmış. Aylık üyelik, Üç Aylık Üyelik ve Yıllık Üyelik olarak. ZekiCan.Net Web Günlüğü

Aylık Üyelik: Bir ay boyunca online oyun oynama hakkı verir. Üyeliğin sürecince verilen ücretsiz oyunları indirip oynayabilirsin. İndirmesen bile kütüphaneye eklediğin oyunları istediğin zaman indirip oynarsın. Silsen bile kütüphanen de olan oyunları tekrar ücretsiz indirip oynarsın. Ama üyelik bitince aylık ücretsiz verilen oyunları oynayamazsın. Üyelik bitince onlar da biter. Üyeliğini ne zaman aktif edip tekrar satın alırsan o kütüphanen de olan oyunları tekrar oynayabilirsin. Aylık üyelik en pahalı olandır. Aylık 25 ₺ ücreti vardır.

Üç Aylık Üyelik fiyatı ise 75 ₺

Bir yıllık Üyelik ise 180 ₺ dir.

Ps Plus Üyelik Ücretleri

Playstation Plus Aylık Ücretsiz Oyun

Bu konuya açıklık getirmek istiyorum. Şimdi Plus üyeliğiniz var aylık ücretsiz oyunları indirebilirsiniz o ayın içinde eğer indirmezseniz tekrar ücretsiz o oyunları alamazsınız. Yani bu ay (Aralık 2018) Soma ve Onrush oyunları ücretsiz indirime sunuldu. İlla yüklemek zorunda değilsiniz o oyunları. Kütüphanenize ekleyin canınınız ne zaman isterse ücretsiz indirebilirsiniz. Sildiniz kütüphane de ekli olduğundan tekrar iki ay sonra ücretsiz indirebilirsiniz. Ama eğer o ay içinde kütüphaneye eklemezseniz ya da indirmezseniz ay bitince ücretsiz indirme hakkınız kayıp olur. Tamam oyunu yakaladınız kütüphaneye indirdiniz diyelim. Ama aylık plus üyeliğiniz bitti o oyunu gene oynayamazsınız. Peki o oyun siliniyor mu üyelik bitince derseniz. Hayır silinmiyor. Plus üyeliğine tekrar abone olunca o oyunlara tekrar sahip olup oynayabilirsiniz.

PS Plus Aylık Oyunlar Ne Zaman İndirmeye Açılır ?

Aylık ücretsiz oyunlar ay bitimine 4 – 5 gün kala açıklanır. Oyunlar açıklandıktan sonra her ayın ilk çarşambası (artık hangi tarihe denk gelirse) indirmeye sunulur diğer ayın ilk çarşambası indirmeden kaldırılır.

PS Plus Aylık Oyunlar

Playstation Plus Üyelik Almaya Değer Mi?

Eğer konsola 2 – 3 bin para verip aylık 12 – 13 tl üyelik ücreti çok uygundur bence. Çünkü konsolu zaten online oynamadan açıkcası bana zevk vermiyor. Online oynayarak daha çok zevk alıyorum. İkincisi 12 – 13 ₺ ye aylık iki oyuna sahip oluyorsunuz. Zaten her türlü paranın hakkı çıkıyor. Fiyatlara bakarsanız en ucuz oyunlar 100 ₺ den başlıyor. Ben Efsane Cuma da alıyorum üyeliğimi her yıl. Yıllık üyeliği en son 150 ₺ ye almıştım. Aylık 12,50 ₺ ye denk gelmiştir. Tavsiye ederim kesin alın.

Youtube’da Bu Konuya Değindim Faydalı Olması Dileğiyle

PS Plus Üyelik Avantajları

Youtube videolarının sonuna klasik olarak videoyu beğenin abone olun falan yazıyorum. Eğer videoyu gerçekten beğenirseniz Beğen tuşuna basın lütfen. Şimdiden teşekkürler…


Etiketler : , , , , , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

  Arama Yap

  Arşivler

  Popüler Yazılar