Zeki Can - WordPress

  Oyun

PlayStation Plus Ocak Oyunları

  Oyun    26 Aralık 2018
Yorum Yok

PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak verilen oyunlardan bu ay için olanlar belirlendi. Bu ay spor kategorisinde bir oyun yer alıyor. Daha önce oynamadığım bir kategoride yer alan bu oyunun adı Steep

Oyuna girince everestte gibi hissediyor insan kendini. Bu oyunda paraşüt ile atlanıp kayak ile kayabiliyorsunuz. Snowboard ile artistik hareketler yapabiliyorsunuz. Çok iyi bilmesem de orta derecede kayak yapabilen birisi olarak tüm detayların düşünüldüğü bu oyunu hemen indirmeye başladım.

Steep oyunun yaratıcısı Ubisoft. Bu şirketin yaptığı tüm oyunlar dikkati çekmiştir. Kaliteli oyunlar sunan bu firmanın diğer oyunlarını da tavsiye ederim.

Bu oyunun piyasa fiyatı 120 TL civarında. Oyun Ocak 2019 PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz sunuldu. Store kısmına giderek kütüphanenize ekleyip indirebilirsiniz.

Plus üyelerine ikinci olarak sunulan PS 4 oyunu ise Portal Knights oyunu.

Bu oyunun dikkat çeken özelliği ise online ve split screen olarak iki kişi ve çoklu oyuncuyu desteklemesi. Store da 85 TL civarında satışa sunulan bu oyun Ocak 2019’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyun bir adada görevler yaparak geçiyor. Karşımıza çıkan ilginç yaratıkları vurmamız gerekiyor. Oyun biraz karışık geldi bana.


Etiketler : , , , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.