Zeki Can - WordPress

  Oyun

PlayStation Plus Mayıs 2019 Ücretsiz Oyunları

  Oyun    2 Mayıs 2019
Yorum Yok

Geçtiğimiz dönemde PlayStation Plus üyelerine PS3 ve PS Vita için ücretsiz oyun verilmeyeceğini duyuran PlayStation Mayıs ayı için bu kararının arkasında olduğunu sürdürdü.

Mayıs 2019 Ücretsiz verilen oyun sayısı iki tane seçildi. Playstation 4 ve Playstation 4 Pro için sunulan bu oyunlardan biri yemek pişirme oyunu diğeri ise macera oyunu.

Playstation Plus Mayıs 2019 Oyunları

Bu ay iki oyunla Playstation Plus üyelerinin karşısına çıkan Sony verdiği oyunlar ile bazı kullanıcılarını sevindirse de bazı kullanıcıları ve ben çok sevinmedim. Pişirme oyununu merak ediyordum diğer oyunu hiç duymamıştım zaten ama deneyeceğim

Overcooked!

Playstation Plus Mayıs 2019 Ücretsiz Oyunu Overcooked
Overcooked Oyunu

2016 yılında piyasaya sürülmüş bu oyun. Şefleri kontrol ediyorsunuz. Yemekleri hazırlıyorsunuz. Engelleri açmaya çalışıyorsunuz. Oyuncular belli bir süre için de belirlenmiş bir yemeği hazırlamaya çalışıyorlar. Oyun store da 72 TL’ye satılıyordu. Oyun eşli olarak oynanabiliyormuş. 1 ve 4 oyuncu ile daha zevkli olacağına inanıyorum.

What Remains of Edith Finch

Bu oyunun tam olarak neden bahsettiğini anlamadım. Zaten storeda da bir açıklama yapılmamış adam akıllı. Garip öyküler var. O öykülerin içinde ilerliyorsunuz. Pek sevmedim ben bunu. Oyun PS Store da 89 TL ‘lik bir satış fiyatı bulunuyor. 10 lira verip almayacağım bir oyun benim için.

What Remains of Edith Finch oyunu
What Remains of Edith Finch Oyunu
Playstation Plus Mayıs 2019 Aylık Ücretsiz Oyunları
Playstation Plus Mayıs 2019 Aylık Ücretsiz Oyunları

Etiketler : , , , , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.