Zeki Can - WordPress

Hello world!

  Teknoloji    1 Haziran 2018
Yorum Yok

WordPress e hoş geldim 🙂 Bu benim ilk yazım. Ya düzelt ya da sil, sonra da yazmaya başla!.

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

WordPress kullanıcılarının kurulumu yaptıktan sonra fark ettiği üzere ilk yazıları Merhaba Dünya! başlıklı yazıdır.

Benim ilk yazım bu değildi. 2014 den bu yana blog işleriyle uğraşıyorum. İlk açtığım bloglardan biri o zamanlar tripod uzantılı olan zekican09.tripod com olan blogumdu. Sonrasın da Bloggerı keşfettim aynı uzantının blogger olanını aldım ve yazmaya başladım. Sonrasında da tk uzantısıyla bir site denemem daha oldu.

WordPress Keşfettim

WordPressi keşfetmem baya zaman aldı. Okuldayken vetheksozluk adı altında bir site açtım. Latince Türkçe anlamların yer aldığı bilgi kaynağıydı. Sözlüğü açıp baştan aşağıya hepsini eklemeyi düşünüyordum ama çok zamanımı aldı ve ziyaretçi sayım hiç artmadığından bu blogtanda vazgeçtim.

Bir kaç resim göstereyim.

Veteriner Sözlük Bu logoyu üniversiteden bir arkadaşım yapmıştı. İsmi Yusuf buradan ona da selam olsun. O zamanlar Photoshop kullanmayı hiç bilmiyordum. Sonradan programı tanıma şansım oldu ve çok küçük dokunuşlarla harika şeyler ortaya çıkıyor. Tavsiye ederim güzel program.

Veteriner Hekim Sözlüğü

En son temada ki düzenlemelerle üstte ki halini almıştı site. Tabi o zamanlar bu siteden para kazanmayı planlıyorken insan bir lira bile kazanamayınca tüm hevesi kırılıyor.

Şuan burada hepsinden bahsetmeyeceğim bunları Hakkımda bölümüne saklıyorum. Orada uzun uzadıya hepsine değineceğim. Bu ilk yazım değil onu demek istedim kıssadan hisse.

Bu ilk değil son da olmayacak 🙂

Merhaba DÜnya

 


Etiketler : , , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.