Zeki Can - WordPress

Quantum Code Nedir ? Ne İşe Yarar ?

  Teknoloji    2 Şubat 2019
7 Yorum

Çalışmadan para kazanmak herkese cazip gelen ruhu okşayan dileklerden biridir. Web dünyası büyüdükçe bilgi kirliliği de aynı oranda büyümekte ve bunu fırsata çevirenler de artmaktadır. Quantum Kodu duyduğumda 2018 yılının en büyük olaylarından biri olan tosuncuk olayı geldi aklıma. (Bilmeyenler google da tosuncuk vurgunu diye aratsın ya da çitflik bank olarak aramalar yapabilir.) Yılın komik ve bir o kadar da acı olayı idi. İnek alıp tavukları yumurtlatıp para kazanıyordu insanımız. Bizim çiftçimiz inek tezeğinin için sap samanın içinde o kadar uğraşsın sütü maliyetine satmak zorunda kalsın, siz bilgisayar başında oturun üstünüz kirlenmeden kafanıza gözünüze tezek sıçramadan, kokmadan, terlemeden para kazanın ! Var mı böyle bir dünya.

Quantum Kodu duyunca aklıma tosun olayı geldi demiştim ya aynı düşünce. Otur sen evde sistem açık kalsın yüzde yüz kazanma garantili. Yat akşama kadar sistem sana para versin. Var mı böyle bir mantık ! 2019 yılı için yeni proje bu.

Video dolaşıyor ortalıkta. Yakında yeni üyeler düşmeye başlar. Lüks jet ile işte böyle kurduk buradan yürüdük, sistem yüzde yüz garantili ordan kazanıyoz hiç bir şey bilmenize gerek yok (zaten biraz düşünseniz her şeyi fark edersiniz o yüzden düşünmeyin) diyerek sizi cezbediyor.

Sonrasında örneklerle işte şu kullanıcımız 3 ay da şu kadar bakiye kazandı. Milyonlar sahibi kişiler mesaj atıyor.

Bir kere usta bile çırağına her şeyi tam anlatmıyor. Hep bir şeyi tam püf noktasını göstermiyor. Madem böyle bir para kazanılıyor neden sizinle bu paylaşılsın ki ? Biraz düşünün ve böyle şeylere düşmeyin.

Emek olamadan ter akmadan para kazanılmaz bunu unutmayın!

Quantum code ile ilgili son yorumu size bırakıyorum. Dikkatli olun. Üç kuruşunuzu da başkasına kaptırmayın derim.


Etiketler : , , , ,


  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar (7)